Skip to end of metadata
Go to start of metadata
Kreodin toimitus

Kreodi - Ammattikorkeakoulukirjastojen verkkolehti 
Kevään deadlinet: 17.2.2022 ja 15.5.2022
Syksyn deadlinet: 30.9.2022 ja 15.11.2022
Jos haluat kirjoittaa jutun, kysy omalta aluetoimittajalta tai päätoimittajalta Minnalta (minna.marjamaa@laurea.fi) tarkemmin.
Kreodin toimituskunnan check list

Lehden toimituskunta:
Minna Marjamaa, Laurea, päätoimittaja (pääkaupunkiseutu, Turku, ruotsinkieliset amkit) minna.marjamaa@laurea.fi
Terhi Kaipainen, Xamk, JAMK, Humak Diak terhi.kaipainen@xamk.fi
Noora Kontturi, Karelia, Savonia noora.kontturi@karelia.fi
Annamari Pudas, Lapin korkeakoulukirjasto (Pohjois-Suomi ja Kainuu) annamari.pudas@ulapland.fi
Riikka Sinisalo, SAMK, LAB, PolAMK riikka.sinisalo@lab.fi
Tiina Tolonen, Oamk Centria, Seinäjoki, Vaasa, tiina.e.tolonen@oulu.fi
Hellevi Hakala Metropolia ja kirjastojen koordinointi hellevi.hakala@metropolia.fi

Kreodin toimituksen sähköpostiosoite
kreodi.toimitus@lists.metropolia.fi
minna.marjamaa@laurea.fi

Sivuston vastaavat: Minna Marjamaa

  • No labels