Page tree
Skip to end of metadata
Go to start of metadata

Organisaatiot voivat päivittää sivun kommenttikenttään omat tietonsa, josta ne siirretään taulukkoon. Huomaattehan että kommentointimahdollisuus on näkyvillä vain kirjautuneille käyttäjille.


OrganisaatioYhteydenotto-osoite (yhteyshenkilö tai muu palveluosoite)
Hämeen ammattikorkeakouluAnne Laakso, anne.laakso@hamk.fi
Jyväskylän ammattikorkeakouluElina Kirjalainen elina.kirjalainen(a)jamk.fi
Kaakkois-Suomen ammattikorkeakouluAnne Jääsmaa, anne.jaasmaa@xamk.fi

Lapin ammattikorkeakoulu

Riitta Alajärvi-Kauppi, riitta.alajarvi-kauppi@lapinamk.fi
Oulun yliopistoMiki Kallio, miki.kallio@oulu.fi
Savonia-ammattikorkeakouluMikko Vuoristo, mikko.vuoristo@savonia.fi
Seinäjoen ammattikorkeakouluSeliina Päällysaho, seliina.paallysaho@seamk.fi
Tampereen yliopisto

Juha Herrala, juha.herrala@tuni.fi

Turun ammattikorkeakouluJohanna Krappe, johanna.krappe@turkuamk.fi
Turun yliopistoKaisa Hakkila, kaisa.hakkila@utu.fi
Vaasan yliopistoAnna Kietz, anna.kietz@univaasa.fi
Yhteiskuntatieteellinen tietoarkistoHelena Laaksonen, helena.laaksonen@tuni.fi
Åbo AkademiKimmo Borg, kimmo.borg@abo.fi
Jyväskylän yliopistoTimo Taskinen, timo.taskinen@jyu.fi
  • No labels

14 Comments

  1. Åbo Akademi: Kimmo Borg, kimmo.borg@abo.fi

  2. Seinäjoen ammattikorkeakoulu: Seliina Päällysaho, seliina.paallysaho@seamk.fi

  3. Lapin ammattikorkeakoulu: Riitta Alajärvi-Kauppi, riitta.alajarvi-kauppi@lapinamk.fi

  4. Oulun yliopisto: Miki Kallio, miki.kallio@oulu.fi

  5. Yhteiskuntatieteellinen tietoarkisto: Helena Laaksonen, helena.laaksonen@tuni.fi

  6. Turun ammattikorkeakoulu: Johanna Krappe, johanna.krappe@turkuamk.fi

  7. Kaakkois-Suomen ammattikorkeakoulu: Anne Jääsmaa, anne.jaasmaa@xamk.fi

  8. Tampereen yliopisto: juha.herrala@tuni.fi

  9. Hämeen ammattikorkeakoulu: Anne Laakso, anne.laakso@hamk.fi

  10. Vaasan yliopisto: Anna Kietz, anna.kietz@univaasa.fi

  11. Savonia-ammattikorkeakoulu: Mikko Vuoristo, mikko.vuoristo@savonia.fi

  12. Jyväskylän ammattikorkeakoulu: Elina Kirjalainen elina.kirjalainen(a)jamk.fi

  13. Turun yliopisto: Kaisa Hakkila kaisa.hakkila@utu.fi

  14. Jyväskylän yliopisto: Timo Taskinen timo.taskinen@jyu.fi