Skip to end of metadata
Go to start of metadata

You are viewing an old version of this page. View the current version.

Compare with Current View Page History

« Previous Version 130 Next »

Tämän sivun sisältö:

 

Kiireelliset vika- ja ongelmatilanteet

Error rendering macro 'excerpt-include'

No link could be created for 'avoin:Vikailmoituksen tekeminen'.

Ei-kiireelliset asiat

  • voit käyttää yhteydenottolomaketta tai alla olevia yhteystietoja ei-kiireellisissä yhteydenotoissa
  • yhteydenotot käsitellään työaikana.

cert@cert.funet.fi, puh (09) 457 2038, fax (09) 457 2302

helpdesk@csc.fi, puh. (09) 457 2821

 

 

Yhteistyöryhmät

MobileFunet Tomi Salmi Juha Hopia

koordinaattorit Juha Hopia; juha.hopia@csc.fi ja Tomi Salmi; tomi.salmi@csc.fi

AccessFunet Janne Oksanen

koordinaattori Janne Oksanen; janne.oksanen@csc.fi

SecureFunet Timo Porjamo

koordinaattori Timo Porjamo; timo.porjamo@csc.fi

VideoFunet Vesa Savolainen

koordinaattori Vesa Savolainen; vesa.savolainen@csc.fi

Funetin johto

Funetin johtaja: Janne Kanner

janne.kanner@csc.fi, p. 09-457 2076

Funet-verkon kehityspäällikkö: Teemu Kiviniemi

teemu.kiviniemi@csc.fi, p. 09-457 2132

Verkkopalvelujen kehityspäällikkö: Harri Kuusisto

harri.kuusisto@csc.fi, p. 09-457 2054

Posti- ja käyntiosoitteet

Postiosoite: CSC - Tieteen tietotekniikan keskus Oy, PL 405, 02101 Espoo

Käyntiosoite: Life Science Center, Keilaranta 14, Keilaniemi, Espoo

Palautelomake

  • anna palautetta Funetista, info.funet.fi-palvelusta tai sen sisällöstä

 

Yhteydenottolomake

  • kaikki ei-kiireelliset asiat
  • ilmoitukset Funetille:
    • huoltokatkoista, jotka vaikuttavat jäsenorganisaation Funet-yhteyteen tai -yhteyksiin
    • tulevista muutoksista jäsenorganisaatioiden laitetiloissa, joissa on Funetin laitteita
    • Funet-yhdyshenkilömuutoksista
  • No labels